Ūkininkas Vidmantas Vyšniauskas


Ūkininkauti pradėjome Lietuvai atkūrus nepriklausomybę. Tėveliams atgavus kažkada nusavintus žemes pradėjome kurti ūkį, kuris dabar išsiplėtė beveik iki 500ha ploto. 

 

Šiuo metu užsiimu tik augalininkyste. auginu daugumą tradicinių grūdinių kultūrų. Svarbią vietą ūkinėje veikloje užima šiltnamiai, kuriuose auginame agurkus. Šiltnamiai užima apie 90 arų žemės ploto. Agurkai auga natūraliomis sąlygomis, jie sodinami į puodus, pripiltus durpių. Auginu „Pasalimo“ veislės agurkus.

 

Prieš keletą metų šiltnamiuose įdiegta moderni laistymo sistema. Įdiegus šią sistemą, žymiai padidėjo agurkų derlingumas. Dėl subalansuoto laistymo pagerėjo ir vaisių kokybė bei išvaizda. Taip pat sumažėjo agurkų ligų. Nuskinti agurkai iki jų realizacijos yra laikomi šaldytuve, kad neprarastų savo kokybės ir prekinės išvaizdos, nes ypatingas dėmesys yra skiriamas kokybei. 

Mūsų tikslas yra užauginti kokybišką produkciją naudojant minimalų kiekį trąšų bei chemikalų.

 

Labai džiugu, kad pavyko įstoti į kooperatyvą. Kooperatyvas padeda realizuoti produkciją, todėl daugiau laiko galiu skirti gamybai. 

 

Mūsų ateities vizija – modernizuoti ir pačius šiltnamius. Tokiuose šiltnamiuose būtų galima ne tik pagausinti derlių, bet ir auginti platesnį daržovių asortimentą.

 

Alionių II k. Širvintų raj.

LT-19143

Tel. 868776752

El.paštas: vidmantas.vysniauskas@gmail.com


- Turite klausimų? Susisiekite! -
Tel. nr.: +370 699 26 084
El. paštas: zukagrolit@gmail.com
Visos teisės saugomos © 2013 www.zukagrolit.lt