Apie mus


ŽŪK AGROLIT  įsteigtas 2011 m. gruodžio 13 d. Kooperatyvą įkurė  penki nariai: UAB ,,Kietaviškių gausa“, UAB ,,Kėdainių gėlės“, ūkininkas Audrius Juška, ūkininkas Algimantas Žemaitis, ūkininkas Vidmantas Vyšniauskas, kurie šiltnamiuose augina daržoves: salotas, trumpavaisius ir ilgavaisius agurkus, pomidorus. Bendras šiltnamių plotas 27 ha.

Kooperatyvo tikslas:  padėti realizuoti narių užaugintą produkciją, skatinti aukštos kokybės šiltnaminių daržovių gamybą rinkos sąlygomis, prekinį paruošimą ir rinkodarą, tenkinti ūkinius ir socialinius poreikius aprūpinant gamybos priemonėmis, atstovauti ir ginti narių interesus įvairiose institucijose.

2012 m. spalio 8 d. ŽŪK AGROLIT pripažintas Vaisių ir daržovių gamintojų grupe  (GG) ir įgyvendina Vaisių ir daržovių gamintojų grupės pripažinimo planą, kur finansuojamos investicijos užaugintos produkcijos prekybos gerinimui. Šis planas buvo numatytas penkeriems metams, 50 proc. išlaidų yra finansuojama iš EŽŪGF, 25 proc. iš Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto, likusios lėšos25 proc. gamintojų grupės.

2014 m. į kooperatyvą įstojo ūkininkas Rolandas Vilkelis, ūkininkas Justinas Kavaliauskas. Padidino šiltnamių plotus ūkininkas  Audrius Juška ir ūkininkas Algimantas Žemaitis. 2014 m. šiltnamių plotas 35 ha. 2014 m. UAB,,Kėdainių gėlės“ pakeitė pavadinimą į UAB,,Agrošiltnamiai“.

ŽŪK AGROLIT siekiamybė po gamintojų grupės plano įgyvendinimo gauti Vaisių ir daržovių gamintojų organizacijos pripažinimą.

Nuo 2015 m. ŽŪK AGROLIT yra Lietuvos žemės ūkio kooperatyvų asociacijos ,,Kooperacijos kelias“ narys.

2016 m. ŽŪK AGROLIT  įgyvendino Vaisių ir daržovių gamintojų grupės pripažinimo planą ir pradėjo ruošti dokumentus tapti pripažinta Vaisių ir daržovių organizacija (GO).

ŽŪK AGROLIT prisistato ir populiarina šiltnamiuose užaugintą produkciją nacionalinėse ir tarpautinėse parodose.


- Turite klausimų? Susisiekite! -
Tel. nr.: +370 699 26 084
El. paštas: zukagrolit@gmail.com
Visos teisės saugomos © 2013 www.zukagrolit.lt